Nakurwiamy w erpegi

Ogłoszenie


#1 2014-09-08 20:24:41

 Dupa

Użytkownik

Skąd: Tak
Zarejestrowany: 2014-09-01
Posty: 11
Punktów :   

Czy Wojtek coś prowadzi?

Jest pytanie czy Wojtek by coś poprowadził?

Tak wiem na Wojtka trzeba czekać miesiąc i w ogóle, ale mam cholerną ochotę pogrania w coś co by prowadził Wojtek.

Offline

 

#2 2014-09-09 14:11:28

 Yaren

Administrator

Skąd: inąd
Zarejestrowany: 2014-08-27
Posty: 60
Punktów :   -2 

Re: Czy Wojtek coś prowadzi?

Ja się nawet na to nie piszę. Michał też pewnie odpadnie, bo swoje dedeki nam prowadzi. Jak chcesz to sam do niego pisz, czy Tobie i Szymonowi coś poprowadzi, ale raczej bym na to nie liczył.


"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

Offline

 

#3 2014-09-09 19:37:15

Hashi

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: Czy Wojtek coś prowadzi?

Białe tło do domyślnie białej czcionki. Da się coś zrobić z tym polem żebym, chociaż widział, co piszę?

Długość przygotowywania sesji przez Wojtka  niesłusznie już obrósł legendą, bo przecież nie można mówić o tym ile czekaliśmy na sesje skoro w ogóle jej nie było. Tak czy siak na czas oczekiwania złożyło się kilka przyczyn i Wojtka udział w tym opóźnieniu nie był duży.

Niemniej jednak od października Wojtek wraca na studia. Będzie w Międzyrzecu jednak nie będzie to duży czas do dyspozycji, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest osobą, która naprawdę się uczy. 

Jeśli byście wykazali chęci i zaangażowanie mogę wam dać jakiś kontakt do niego.


“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”

Offline

 
Wszystkie posty:

Wszystkie tematy:

Wszyscy użytkownicy:


Legenda: Administratorzy, Moderatorzy, Terror Analny, Michasie, Użytkownicy
Ostatnio dołączył do nas:

Użytkownicy online:

Goście online:


Kto jest online?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gt.pun.pl www.vampires-resurrection.pun.pl www.kareena.pun.pl www.nokia5200.pun.pl www.power-league.pun.pl