Nakurwiamy w erpegi

Ogłoszenie


#1 2014-09-09 22:33:27

Hashi

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Postacie do D&D

Dobrze się składa że wszyscy gracze tej kampanii udzielają się na forum.

PIERWSZE ZAGADNIENIE:

Opiszcie krótko i zwięźle swoje postacie. Imię, wygląd i tak dalej. Tak jak zwykle przed sesją, żebym mógł to spisać wcześniej i nie tracić cennego czasu na sesji.

DRUGIE ZAGADNIENIE:

Nie wiem jak was ale mnie trochę drażni, że w znacznej ilości kampanii nasza drużyna utworzona jest bez większego celu. Dlatego proponuje omówić w tym wątku także relacje jakie łączą nasze postacie, może ktoś jest czyimś bratem, ojcem, mistrzem i tak dalej. Od jakiego czasu się znamy i czemu podróżujemy razem. Wiem że może nie jest to tak istotne w D&D szczególnie Michała, jednak byłoby dobrze jakby coś w tej kampanii miało logiczny sens.


“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”

Offline

 

#2 2014-09-09 22:38:18

 Yaren

Administrator

Skąd: inąd
Zarejestrowany: 2014-08-27
Posty: 60
Punktów :   -2 

Re: Postacie do D&D

Nie kminiłem jeszcze jakoś specjalnie nad postacią. Z pewnością, co wychodzi z rzutów - krzat, bard, ze świątyni. Prawdopodobnie porzucił przygody i został wirtuozem (zarówno z premiówki, jak i kwestii czysto fabularnej) śpiewania/grania na instrumencie/wierszopisarstwa.

Michał mówił, że nasze postacie znały się wcześniej, ale się rozeszły. Kampania podobno ma zaczynać się, kiedy obowiązki znów wzywają, bo skoro mamy te 7lv to już niejako znani jesteśmy.

Szczegóły co do postaci podam jutro, albo w czwartek.


"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

Offline

 

#3 2014-09-09 22:45:27

Hashi

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: Postacie do D&D

Mój karczmolub będzie miał tak wygoloną monobrew, że będzie się układać w napis "POSTĘP" w krasnoludzkim języku runicznym.


“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”

Offline

 
Wszystkie posty:

Wszystkie tematy:

Wszyscy użytkownicy:


Legenda: Administratorzy, Moderatorzy, Terror Analny, Michasie, Użytkownicy
Ostatnio dołączył do nas:

Użytkownicy online:

Goście online:


Kto jest online?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nokia5200.pun.pl www.kareena.pun.pl www.vampires-resurrection.pun.pl www.power-league.pun.pl www.csctuchola.pun.pl