Nakurwiamy w erpegi

Ogłoszenie


#1 2014-10-19 00:28:56

Hashi

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Cold City - Postacie

Pierwsza i całkiem istotna informacja: Zaplanowana na jutro sesja może się nie odbyć z powodu mojej niedyspozycji. W razie zmiany sytuacji będę na bieżąco informował w poście lub na czacie.

Po tym niezbyt optymistycznym wstępie mogę przejść bezpośrednio do tematu. Chciałbym żeby wszyscy, którzy grają wypowiedzieli się na temat swoich postaci. Począwszy choćby od dyskusji na temat narodowości skończywszy na krótkich notatkach z podstawowymi informacjami o postaci. Podobnie jak przed niemalże każdą pierwszą sesją którejkolwiek z naszych licznych (tak bardzo) kampanii opisywaliśmy wygląd i pobieżnie osobowość także tu zamieszczajcie takie informacje. Nie jest to bezcelowe, więc nie olewajcie sobie tego. Po pierwsze zaoszczędzi nam to czas przed sesją (rozmowa na Skype jednak trochę transferu zżera), po drugie stosunek naszych postaci do postaci innych graczy będzie przez to bardziej przejrzysty, ustalony przed sesją, co powinno usprawnić odgrywanie i rozbudować oczekiwaną przez system nieufność w drużynie. Nie zamieszczajcie tu jednak informacji o których pozostali gracze nie powinni wiedzieć. Wszak nie każda postać jest dobra, a ci źli muszą maskować swoje intencje. To wszystko o czym inni gracze nie powinni wiedzieć, a waszym zdaniem jest istotne powinno zostać przekazane dla MG (Jarka) poprzez Prywatną Wiadomość lub inny sposób bezpośredniego kontaktu.

W razie gdybym faktycznie nie mógł jutro grać macie cały tydzień, więc myślę że każdy znajdzie odpowiednio dużo czasu żeby ulepić te kilka zdań.

Koniec Transmisji.


“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”

Offline

 

#2 2014-10-19 14:50:56

 Yaren

Administrator

Skąd: inąd
Zarejestrowany: 2014-08-27
Posty: 60
Punktów :   -2 

Re: Cold City - Postacie

Dzisiaj odpada - nie mam normalnego dostępu do neta do jutra xF


"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

Offline

 

#3 2014-10-22 20:26:59

 Yaren

Administrator

Skąd: inąd
Zarejestrowany: 2014-08-27
Posty: 60
Punktów :   -2 

Re: Cold City - Postacie

Pasuje Wam w piątek sesja?

I napisać coś, kurwy, o postaciach.


"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

Offline

 

#4 2014-10-23 00:09:36

Hashi

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: Cold City - Postacie

Zobaczę czy do tego czasu będę miał neta, jak tak to nie widzę przeciwwskazań z mojej strony.


“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”

Offline

 

#5 2014-10-23 11:19:34

Hashi

Moderator

Zarejestrowany: 2014-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: Cold City - Postacie

Доктор Владимир Захаров



IMIĘ / IMIONA: Vladimir Simicth
NAZWISKO: Zakharov
NARODOWOŚĆ: Sojusz Sowiecki
DATA URODZENIA: 11 listopad 1922
WZROST: 188 cm
WAGA: 68 kg
K. OCZU: ciemnozielone
K. WŁOSÓW: kruczoczarne

A P A R Y C J A



„Towarzyszowi Zakharovowi anulowano dokumenty świadczące o sprawności i gotowości do pełnienia czynnej służby wojskowej dla Republiki Sowieckiej. Za przyczynę podaje się wadę kręgosłupa oraz niedobór masy ciała. Do decyzji przyczyniły się prowadzone przez doktora Zakharova badania w dziedzinie chemii molekularnej oraz genetyce strunowców i ich użyteczność dla kraju.”

Najprościej opisać go słowami: „chuderlak o szczurzej twarzy”, innymi słowy trudno w nim odnaleźć cechy stereotypowego Rosjanina. Może bliżej mu nawet do Japończyka choć jest tylko ćwierć Azjatą. Trudno go pomylić z kimkolwiek innym. Głębokie zakola (mimo młodego wieku), małe, prawie idealnie półkoliste, lekko odstające uszy oraz duży odstęp między oczami w połączeniu z małym nosem nadają mu nieco komiczny wygląd. Jego szczęka naznaczona jest licznymi bliznami uwidaczniającymi się na tle zaniedbanego kilkudniowego zarostu. Wzrok zmęczony lecz nadal głęboce przenikliwy.

Doktor przywdziewa niemal codziennie ten sam oliwkowy golf z grubej wełny, ponadto ciemne spodnie i mało gustowny beżowy płaszcz a la Sherlock Holmes. Nie rozstaje się ze swoją walizką o nieznanej zawartości, a jeśli chodzi o broń to preferuje poręczne pistolety krajowej produkcji.


“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”

Offline

 

#6 2014-10-23 21:57:29

 Yaren

Administrator

Skąd: inąd
Zarejestrowany: 2014-08-27
Posty: 60
Punktów :   -2 

Re: Cold City - Postacie

W sumie to tak...

Michał nie gra, potwierdzone info, gadałem dzisiaj z nim.

Więc teoretycznie zostajesz tylko Ty, Herr Majewsky i Szymon.

Ale tylko teoretycznie, bo <fanfary> znalazłem chętnego gracza do sesji CC przez skype. Nie znacie go, ja również zamieniłem z nim tylko kilkadziesiąt zdań, ale, jeżeli nie macie nic przeciwko, zagra z nami.


"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

Offline

 

#7 2014-10-25 10:40:57

 Yaren

Administrator

Skąd: inąd
Zarejestrowany: 2014-08-27
Posty: 60
Punktów :   -2 

Re: Cold City - Postacie

Dzisiaj o 22:30 gramy, czyli po sesji dedeków.


"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

Offline

 
Wszystkie posty:

Wszystkie tematy:

Wszyscy użytkownicy:


Legenda: Administratorzy, Moderatorzy, Terror Analny, Michasie, Użytkownicy
Ostatnio dołączył do nas:

Użytkownicy online:

Goście online:


Kto jest online?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.power-league.pun.pl www.csctuchola.pun.pl www.gt.pun.pl www.vampires-resurrection.pun.pl www.kareena.pun.pl